1. LIGA ml. a st. dorostenky - Sokol Písek / Házená Jindřichův Hradec

Mladší dorostenky 23 : 30 (9:16)

"Zápas měl nečekaně hladký průběh s ohledem na to, že se bojovalo o 3 příčku 1. ligy. Děvčata hrála dobře , kolektivně, s velkou chutí po vítězství. Dařila se sehraná spolupráce, i střelba z dálky a nakonec i rychlé přechody. V druhé polovině opět dostala svoji šanci lavička, tam se nám procento střelby trochu snížilo, ale svou bojovností, jsme dotáhli zápas do vítězného konce."

Karel Petržala, trenér

HRÁČSKÁ SOUPISKA

Starší dorostenky 34 : 35 (16:18) "Tak jako vždy v tomto derby byla vyhecovanost a nervozita od první minuty až do konce. Z počátku se zdálo, že toto klání zvládneme, ale asi ve 12 minutě se zranila naše střelkyně Mazánková, která nakonec chyběla hlavně v obraně. Srazila se se soupeřkou hlavou a musela být odvezena do nemocnice s otřesem mozku, což jí bohužel vyřadilo z dalšího boje, ale i z účasti na reprezentační akci, kam měla odjet rovnou z Písku. Holky bojovaly i za ní. V druhé polovině se strhla branková přestřelka. Domácí se dokonce dostali do vedení 22:18, ale i to se nám podařilo vyrovnat a v závěru už to bylo jenom o tom kdo udělá chybu. Štěstí a odměna za bojovnost byla nakonec na naší straně a 30 vteřin před koncem jsme rozhodli o našem dalším důležitém zisku dvou bodů. Což nakonec neunesli domácí trenéři a vznikla situace, která na hřiště určitě nepatří. Dobrá zpráva pro nás byla, že zranění naší hráčky nakonec dopadlo dobře a mohli jsme si ji odvézt domu."