1. LIGA ŽEN 12.10.2024 - Házená Jindřichův Hradec / Lions Handball Team

39:27 (18:12)

"Výborným výkonem jsme v sobotu na domácí paluboce porazili hostující Lions Handball Team. Dařilo se nám hned od začátku. Hlavně soustředěná a důrazná obrana nám pomohla k postupnému navyšování skóre až na rozdíl jedenácti branek. Hostující hráčky se proti naší obraně jen velmi těžko prosazovaly, dělaly chyby a my z nich těžili. Dařili se nám rychlé útoky, několikrát jsme získali míč dobrou obranou a vycházeli nám i kombinace v postupném útoku. Koncem první půle jsme trochu polevili a nechali jsme soupeřky skóre snížit, ale i tak jsme si drželi velký náskok. Nepolevili jsme ani ve druhé půli. Sice jsme nechali hostující tým se více rozehrát a skórovat, ale přesto jsme si drželi jasné vedení a v pohodě jsme dohráli utkání k pěknému výsledku 39:27. Hráli jsme rychlou házenou, předvedli jsme domácímu publiku pěkné akce a zaslouženě jsme od fanoušků sklidili na konci utkání potlesk. "