1 . LIGA ŽEN 21.9.2024 - Házená Jindřichův Hradec / TJ Jiskra Otrokovice

Aktualizováno: před 3 dny

29:22 (17:12)

"V sobotu jsme si připsaly první body výhrou na domácí palubovce. Naším soupeřem byli Otrokovice. Měli jsme jim po prohře v minulé sezóně co vracet, tak že radost z výhry je dvojnásobná. O naší výhře rozhodl hlavně první poločas, kdy jsme postupně hostující přehrály o 6 branek. Z počátku utkání se nám úplně nedařilo bránit kombinace soupeřek, ale postupně jsme si s tím poradily a také nám hodně pomohla brankářka. V útoku se nám dařilo proměňovat a tak skóre pomálu narůstalo. Druhý poločas byl trochu náročnější, hlavně se hrálo hodně tvrdé, až agresivně, obrana nás stála hodně sil. Přesto jsme náskok první půle udržely a nakonec si připisujeme skóre 29:22. Děkuji holkám za bojovnost a jsem ráda, že jsme soupeřkám prohru z jara oplatily."